Wie vecht er tegen de draak?

De TAS 
Een website bestemd voor de Tweede Fase van het St.-Maartenscollege
Webmaster: detas@koezeweb.info

Stuur een e-mail naar De TAS !

Onderwijsprijs
Zuid-Holland 2002

;

HOME
Jaargenda
HOTLINKS
Archief
Citaten
PWS-tips
FAQ
Talen
Wereldliteratuur
A tot Z
Nederlands
Grammatica
Literatuur
PoŽzie
Dialecten
Engels
Grammatica
Literatuur
PoŽzie
Frans
Grammatica
Literatuur
Duits
Grammatica
Literatuur
Dialecten
Klass.talen
Algemeen
Latijn
Grieks
Geschiedenis
Algemeen
Oudheid
Middeleeuwen
Oorlogen
Militaria
Raadsels
Musea
Landeninfo
Staatsinrichting
Algemeen
Vorstenhuizen
Landeninfo
Aardrijkskunde
Algemeen
Geologie
Fantasie
Transport
Landeninfo
Economie
Internationaal
Beleggen
Bedrijven
Consumenten
Banken
Science
Geschiedenis
Pseudo
Media
ANW
Docentensites
Musea
Natuurkunde
Atoomfysica
Optica
Geluid
Mechanica
Magn./Electr.
Energie
Docentensites
Scheikunde
Per.syst.
Organisch
Biologie
De Mens
Fauna
Flora
Microbiologie
Organisaties
Huisdieren
De Tuin
Evolutie
Dierentuinen
Musea
Meteorologie
Astronomie
Zonnestelsel
Heelal
Ruimtevaart
Radio
Leven
Wiskunde
Geschiedenis
Stat./Kansrek.
Getaltheorie
Meetkunde
Fractals
Krommen
Rekenmachine
Wedstrijden
Denksport
Tijdrekening
Codering
ICT
CKV
Beeld.kunsten
Kunstenaars
Galeries
Buitenland
Musea
Architectuur
Film

Acteurs

Theater
Mode
Muziek
Instrumenten
Artiesten
Soorten
Klassiek
Katechese
Katholicisme
Protestantisme
Overige
Bijbel
Gebouwen
Spiritualiteit
Filosofie e.d.
Milieu
Seks.voorl
Drugs
Organisaties
Diversen
Verzorging
 Sport
Darts
Hockey
Oefeningen
Voetbal
Genealogie
Algemeen
Nederland
Buitenland
Tweede Fase
Werkstukken
Oefenen
Vervolgstudie
Studentenleven
Werken
Jongeren
Testen
Buitenland
Vaardigheden
School e.o.
(oud-)SMC-ers
Jeugd
Omgeving
Privť
Funstuff
Media
Audiovisueel
Kranten
Winkels
Boeken
Verzekeringen
Diversen
Zoeken
 

 

Jaaragenda 2007 / 2008

(onder voorbehoud van fouten en veranderingen)

Augustus

woensdag 29 Verzenden startbrief en roosters aan leerlingen
vrijdag 31 Boeken klas 1 t/m 3 halen
Inleveren taken

September

maandag 3 Introdag Brugklas 8.30-14.30
Boeken afhalen klas 4,5,6
Taken 9.00
Roosterspreekuur 10.00
dinsdag 4 Openingsviering OL Vrouwe Tenhemelopneming 8.45
Start lessen 10.00 mentoruur, 11.05 1e les
woensdag 5 Taaltoetsen Brugklas (1e uur)
Schoolfotograaf
donderdag 6 Schoolfotograaf
maandag 10 Instroomexamen 4M  SE 1 (1e t/m 5e uur)
dinsdag 11 Rekentoets Brugklas
Schoolfotograaf
donderdag 13 Brugklaswendag (incl. entreetoets Cito)
vrijdag 14 Brugklaswendag (incl. entreetoets Cito)

Brugklasfeest
maandag 17 Ouderavond 2e en 3e klassen
Sectorwerkstuk 4M 2e en 3e uur
woensdag 19 Ouderavond 4H met decanen
Excursie Archeon B9 en B10 5e t/m 8e uur
Voorlichting Qompas 3HV 10.00-12.35
donderdag 20 Project 4H: PTA, sportdag
Ouderavond 5H met leerlingen en decanen
LINK-stages 5V (4e en 5e uur)
vrijdag 21 Project 4H: LINK, PTA, skiŽn
Wiskundetoernooi enkele leerlingen 4,5,6 V Nijmegen
Sectorwerkstuk 4M 6e en 7e uur
maandag 24 4M SE I instromers
PWS-ochtend 5H
Ouderavond 4V met leerlingen en decanen
dinsdag 25 4M SE 1 instromers
Interscolair Softbaltoernooi
woensdag 26 Ouderavond Brugklas met mentoren en lesjes
Dag van de Talen (EU): 2 TVWO op bezoek
donderdag 27 Ouderavond 4 Mavo met leerlingen en decanen
Project Gregoriaans 4H Muziek/Godsdienst Abdij Koningshoeven

Oktober

maandag 1 Start Zeilproject 2e klassen (t/m 5-10)
woensdag 3 Ouderavond 6V (met lln. en decanen)
Sectorwerkstuk 4M 3e en 4e uur
maandag 8 Start SE II 4M Periode 1 (t/m 12-10)
Ouderavond 5V met leerlingen en decanen
dinsdag 9 Voorlichting profielkeuze 3V
woensdag 10 Voorlichting profielkeuze 3H
vrijdag 12 Rapportuitreiking 1e Tussenrapport
dinsdag 16 Bezoek Go-infra Harderwijk 3/4M Sector Techniek
woensdag 17 Lezing 4V ex-gedetineerde (3e en 4e uur)
donderdag 18 Sectorwerkstuk 4M 6e en 7e uur
maandag 22

Start Herfstvakantie (t/m 26-10)

 

maandag 29 Start SE 5H/6V Periode 1 (t/m 2-11)
Cijfers SE II 4M Periode 1 bekend
Huiswerkvrij
dinsdag 30 Sectorwerkstuk 4M/ec Mon3aan
woensdag 31 Ouderavond Internationalisering

November

vrijdag 2 Voorl. onder- en bovenbouw Pakistan
Uitreiking rapport SE II 4M
dinsdag 6 SE I (Mij) 3M
Bezoek 3H aan InHolland (tot 12.35)
PWS-dag 5H
Sectorwerkstuk 4M/ec Mon3aan
woensdag 7 PWS-dag 5H
Schoolexamentoets Maatschappijleer 4V (4e uur)
donderdag 8 Gec. proefwerken Brugklas (4e en 5e uur t/m 13-11)
Maartensvieringen bovenbouw
vrijdag 9 Pakistandag
Maartensviering onderbouw
Sponsorloop
Paaltrefbaltoernooi Brugklas
Maartensfeest in Locomotion, Zoetermeer
maandag 12 Internationalisering (t/m 16-11)
dinsdag 13 Sectorwerkstuk4M/ec Mon3aan
maandag 19 Cijfers 5H/6V bekend
dinsdag 20 Sectorwerkstuk4M/ec Mon3aan
Theaterbezoek brugklassen
woensdag 21 Medea (t/m 23-11) Info: http://www.st-maartenstheater.nl
Onderzoek Trimbos alcohol en drugs
donderdag 22 Theaterbezoek brugklassen
vrijdag 23 Wiskundedag (9.00-16.00) voor alle lln. 5H met Wiskunde in pakket
maandag 26 Rapportvergaderingen na 5e uur (t/m 29-11)
dinsdag 27 Sectorwerkstuk 4M Mon3aan
donderdag 29 Herkansingen SE II 5H/6V (na 5e uur)(en 30-11)
vrijdag 30 Rapportuitreiking 1e rapport
Expressieavond Brugklas (Sint)

December

maandag 3 Start SE III 4M Periode 2 (t/m 7-12)
Keulenreis 3MH
Strookjes tafeltjesavonden inleveren
dinsdag 4 Keulenreis 3V
Bezoek Zeeheldentheater 2e klassen
donderdag 6 Proefstudeerdag 5H
Rooster tafeltjesavond bekend
Huiswerkvrij
LO-CKV-project 13.50-17.00 "Dans de school door" 3M/4H/4Ath
vrijdag 7 Proefstudeerdag enkele lln. 5H
Muziekmiddag (podium aula)
Onderzoek Schilderswijk 5V Aardrijkskunde
maandag 10 Bezoek HHS 3H Techniek
Tafeltjesavond
woensdag 12 Cijfers SE III 4 M periode 2 bekend
Tafeltjesavond
donderdag 13 Kaarslichtconcert (jubileum)
vrijdag 14 Uitreiking rapport SE III 4M (periode 2)
Interscolair Basketbaltoernooi
dinsdag 18 Kerstdiner 2e klassen
Project Stage 3V
woensdag 19 Project Stage 3MH
Aanvraag herkansingen SE I (3M), SE II (periode 1) en SE III (periode 2) 4M
donderdag 21 Kerstvieringen klassen 4, 5, 6
vrijdag 21 Kerstvieringen klassen 1,2,3
Les t/m 5e uur
maandag 24

Start Kerstvakantie (t/m 4-1)

 

Januari

maandag 7 Huiswerkvrij
SE 5H/6V (periode 2) t/m 11-1
woensdag 9 Project 2e klassen Gouden Eeuw Mavo
Voorlichting profielkeuze 3 Vwo
donderdag 10 Project 2e klassen Gouden Eeuw Havo
Voorlichting profielkeuze 3 Havo
vrijdag  11 Project 2e klassen Gouden Eeuw Vwo
Herkansingen 4M SE II en III en 3M SEI
Verplicht bezoek
 Onderwijsbeurs Rijswijk 4M
Filmmarathon 19.30-8.30
maandag 14 CITO 2M (t/m 17-1)
dinsdag 15 SE II (mij) 3M
woensdag 16 4H Gemeentemuseum CKV 13.50
donderdag 17 Dag van de Media (enkele leerlingen 3M/4H/4V)
vrijdag 18 Sectorkeuze 2M
Generale repetitie Presentatieavond B1, 2, 4, 6, 10
Presentatieavond Brugklas (drama)
maandag 21 Start 2e deel schooljaar
SE IV 4M (periode 3 t/m 25-1)
dinsdag 22 Presentatiedag Sectorwerkstuk 4M
Voorlichtingsavond 3M Pakketkeuze
donderdag 24 Uitreiking 2e Tussenrapport
maandag 28 Cijfers SE IV 4M en 5H/6V periode 2 bekend
6V Luistertoets Engels
5H Luistertoets Frans
dinsdag 29 6V Luistertoets Duits en 5H Engels
woensdag 30 4M luistertoets Frans
5H Luistertoets Duits
6V luistertoets Frans
donderdag 31 4M Luistertoets Engels
Rapportuitreiking SE IV 4M
Muziekmiddag (podium aula)

Februari

vrijdag 1 4M luistertoets Duits
Lessen t/m 5e uur i.v.m. voorbereiding Open School
zaterdag 3 Open School 9.30-12.30
maandag 4 GPW 2e en 3e klassen (t/m 12-2)
Cijfers bekend SE IV 4M
Interscolair Badmintontoernooi
dinsdag 5 Herkansingen 5H/6V (t/m 6-2)
Lessen t/m 5e uur i.v.m. voorbereidingen informatieavond
Informatieavond groep 8
Jongrengemeenteavond L'dam-Vbg (enkele leerlingen 4H/4V)
donderdag 7 GPW Brugklassen (t/m 12-2)
Presentatie Sectorwerkstukken 3/4 M
Informatieavond TVWO
maandag 11 Voorlichting 2M sectorkeuze (ouders)
woensdag 13 GPW Wiskunde 4H 4e en 5e uur
Presentatie Sectorwerkstuk 3/4M
vrijdag 15 Voorjaarsfeest Locomotion
woensdag 20 Project CKV:  Rapworkshops 3M, 4H, 4V 9.15-16.05 (twee uren per klas)
donderdag 21

Inleveren PWS 5H/6V

vrijdag 22 Studiemiddag docenten (geen lessen)
maandag 25

Start Krokusvakantie (t/m 29-2)

 

Maart

maandag 3 Huiswerkvrij
dinsdag 4 Rapportvergaderingen na 5e uur (t/m 7-3)
Proefstudeerdag voor enkele lln. 5H (en 5-3)
donderdag  6 Interscolair volleybaltoernooi
dinsdag 11 SE III Mij 3M
woensdag 12 Rapportuitreiking tweede rapport (t/m 14-3)
donderdag 13 Meeloopdag 4H InHolland (tot 12.35)
vrijdag 14 Paasvieringen onderbouw
maandag 17 SE V 4M (periode 4) t/m 28-3
SE 5H/6V (periode 3) t/m 28-3
Stageweek (t/m 20-3)
ASE (t/m 20-3)
dinsdag 18 Inleveren strookjes tafeltjesavonden
Ouderavond Internationalisering
donderdag 20 Uitreiking rooster tafeltjesavonden
vrijdag 21 Goede Vrijdag (dus vrij!)  
maandag 24 Tweede Paasdag (dus vrij!)    
donderdag 27 Aanbieding opbrengst loterij Meisjestijd aan zuster Toirkens (3e uur)
Tafeltjesavond
vrijdag 28 Afscheidreceptie van de heer Zaat

April

dinsdag 1 CPE KV 4M
woensdag 2 Spotlight 13 (t/m 4-4)
Info: http://www.st-maartenstheater.nl
Voorlopige profielkeuze 4M>4H (14.00)
maandag 7 Internationalisering (t/m 11-4)
Cijfers SE 5H/6V (periode 3) en SE 4M V (periode 4) bekend     
woensdag 9 Sectorkeuze 2M definitief
donderdag 10 Rapportuitreiking examenklassen
maandag 14 Taaldorp Engels 3M/3H
woensdag 16 Taaldorp Duits 3M/3H/3V (en 17-4)
Herkansingen 5H/6V (en 17-4)
Informatieavond reizen
vrijdag 18 Herkansingen 4M
Galabal
maandag 21 Bruggeproject Brugklas (t/m 23-4)
dinsdag 22 Bruggereis
woensdag 23 Blijdorp Gedragsonderzoek 3e klassen
Beroepenavond
donderdag 24 Uitreiking tussenrapport 3
Definitieve cijfers SE 4M/5H/6V bekend
vrijdag 25 Rapportuitreiking SE 4M/5H/6V
Examenvieringen
maandag 28

Start Tulpvakantie (t/m 9-5)

Koninginnedag
(30-4)

Hemelvaartsdag (1-5)
Bevrijdingsdag (5-5)

Mei

maandag 12

 Tweede Pinksterdag

dinsdag 13 Huiswerkvrij
Exameninstructie 4M/5H/6V
Voorlichting sector- en pakketkeuze 3H>4M
woensdag  14  Studieverlof 4M/5H/6V (t/m 16-5)
Interscolair voetbaltoernooi 
maandag 19

Reizenweek (t/m 23-5)

Start CE Havo/Vwo (t/m 29-5)

dinsdag 20

Voorlichting sectorkeuze 2h>3M

donderdag 22 tafeltennistoernooi onderbouw
donderdag 29

Examenborrel 17.00

Juni

donderdag 5 Taaldorp Frans 3HV
vrijdag 6 Muziekmiddag en -avond (aula)
woensdag 11 Uitslag 1e tijdvak CE Mavo
Uitreiking cijferlijst 4M 16.00
donderdag 12 Uitslag 1e tijdvak CE Havo/Vwo
Uitreiking cijferlijst HV 16.00
Generale Repetitie Presentatieavond Drama/Muziek B3, 5, 7, 8, 9
PresentatieavondDrama/Muziek
maandag 16 Tweede Tijdvak CE (t/m 17-6)
woensdag 18 SE 4H, 4V, 5V (t/m 24-6)
vrijdag 20 Slotviering (11.00)
Eindfeest Locomotion
maandag 23

Start Proefwerkweek Onderbouw (t/m 27-6)
SE I 3M (t/m 27-6)

woensdag 25 Uitslag Tweede Tijdvak CE MHV
vrijdag 27 Herkansingen 4H, 4V, 5V
Cijfers Brugklassen bekend
maandag 30 Cijfers overige klassen bekend

Juli

dinsdag 1 Rapportvergaderingen brugklassen
Diploma-uitreiking Mavo
woensdag 2 Rapportvergaderingen bovenbouw HV
Diploma-uitreiking Havo
donderdag 3 Rapportvergaderingen derde klassen
Diploma-uitreiking Vwo
vrijdag 4 Rapportvergaderingen tweede klassen
Rapportuitreiking Brugklas 16.00
maandag 7 Spreekdag decanen en afdelingsleiders
Rapportuitreiking 2M t/m 5V 12.00
Instroomvoorlichting 3H > 4M  13.00
dinsdag 8 Herexamens 9.00
vrijdag 11 Boekenbeurs
maandag 14

Start Zomervakantie (t/m 29-8)